Odporúčané

Reklama


Novinky Šport

Vráti sa Wladimir Klitschko do ringu už v máji na Olympijskom štadióne v Kyjeve?

Wladimir Klitschko
foto: talksport

Pondelok po športových weboch celosvetovo kolovala novinka, že bývalý boxerský šampión ťažkej váhy Wladimir Klitschko uskutoční svoj návrat do ringu. Údajne mal podpísať zmluvu s DAZN na tri zápasy s garantovaným minimálnym zárobkov $120 miliónov. K jeho prvému súboju malo podľa toho dôjsť už 25. mája na Olympijskom štadióne v Kyjeve.

Na možný návrat Wladimira Klitschka si ešte musíme počkať

Správu uverejnil ukrajinský zdroj Sport Arena a prevzali ju mnohé renomované stránky po celom svete. K návratu Klitschka sa dokonca vyjadrovali aj niektorí profesionálni boxeri. Nakoniec sa však ukázalo, že išlo a celkom slušne zorganizovaný aprílový vtip, čo potvrdili ľudia zo Sport Arena (pôvodného zdroja): „Možno sa Wladimir skutočne do ringu vráti, ale dátum a miesto je pre tentokrát len žartom.“

Mnoho ľudí sa nachytalo aj kvôli tomu, že mladší z bratov Klitschkovcov v poslednom čase skutočne hovoril o možnom návrate a určité rokovania už aj mali prebehnúť. Fanúšikovia boxu sa ale aspoň zatiaľ musia schladiť a počkať si na to, ako sa celá situácia vyvinie.

Uvidíme zápas Wilder vs Klitschko? >>>

zdroj: talksport