Odporúčané

Reklama


Novinky Šport Súťaže

Filip Grznár bude už ďalší mesiac boxovať proti mladému talentu zo Slovenska + VIDEO

Filip Grznár Marián Džupka
foto: powerpunch media

Filip Grznár je na našej scéne známy hlavne zo svojho minulého pôsobenia vo vrcholovej kulturistike. Aktuálne sa však zameriava na bojové športy. V organizácii XFN nastúpil podľa pravidiel MMA zatiaľ k dvom zápasom. V prvom prípade podľahol na TKO Charlesovi Andrade (XFN 3, jún 2017) a druhýkrát prehral taktiež na TKO s Michalom Řehákom (XFN 10, apríl 2018).

Už ďalší mesiac, konkrétne 6. apríla 2019, nastúpi v boxerskom zápase proti talentovanému pästiarovi z východného Slovenska, ktorým je Marián Ďzupka. Súboj sa ma uskutočniť v Ústí nad Labem (Sportcentrum Sluneta) na podujatí Boxing Live.

Džupka je veľmi nádejným boxerom, má 20 rokov a aktuálne okolo 105kg. Zainteresovaní ľudia ho vnímajú ako veľký talent, ktorý má pred sebou tie najvyššie ciele. V roku 2018 skončil na treťom mieste na európskom šampionáte. Následne prestúpil k profesionálom. Filip Grznár je známy svojou kontroverznosťou a mediálnym pôsobením, čo zohrávalo pri dohadovaní zápasu určite svoju úlohu. Džupka sa tak môže dostať do povedomia mnohých ľudí, ktorí o ňom doteraz nepočuli. Bude veľkým favoritom tohto duelu.

KSW 47: Bývalý strongman Pudzianowski vs bývalý vzpierač Kolecki >>>

Marián Džupka – talentovaný slovenský boxer

zdroj: eastlabs , instagram Marián Džupka